Finn ventilasjonsmontør i Sandnes
ventilasjonsmontør•Sandnes

ENERGIMA ROGALAND AS

Etablert ventilasjonsmontør i Sandnes med 4 år i bransjen og 8 ansatte.

Etablert 20228 ansatte

Få tilbud på ventilasjonsarbeid i Sandnes

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2022 (4 år)
Ansatte
8
Org.nr
930138711
ventilasjonsmontør · Sandnes

Om ENERGIMA ROGALAND AS

ENERGIMA ROGALAND AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 930138711 som ventilasjonsmontør i Sandnes. Selskapet ble etablert i 2022 og har vært registrert i 4 år.

Med 8 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
930138711
Etablert
2022 (4 år)
Ansatte
8
ENERGIMA ROGALAND AS – ventilasjonsmontør i Sandnes
Bilder fra ENERGIMA ROGALAND AS – ventilasjonsmontør i Sandnes
Offentlige data

Hvorfor velge ENERGIMA ROGALAND AS?

  • Etablert i 2022 — 4 år med aktiv drift i Sandnes
  • 8 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 930138711
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ENERGIMA ROGALAND AS

Vassbotnen 11B 4313 Sandnes

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Wednesday8 AM–4 PM
Thursday8 AM–4 PM
Friday8 AM–4 PM
SaturdayClosed
SundayClosed
Monday8 AM–4 PM
Tuesday8 AM–4 PM

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du ENERGIMA ROGALAND AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra ENERGIMA ROGALAND AS og andre ventilasjonsfirmaer i Sandnes-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ENERGIMA ROGALAND AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ENERGIMA ROGALAND AS

Ventilasjonsmontører i Sandnes utfører typisk ventilasjonsarbeid. Vanlige tjenester omfatter balansert ventilasjon, ventilasjonsrens, kjøkkenavtrekk og baderomsvifte. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en ventilasjonsmontør i Sandnes?

La ventilasjonsfirmaer konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

ventilasjonsplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for ventilasjonsmontører – deriblant ENERGIMA ROGALAND AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ENERGIMA ROGALAND AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.